Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytając "Potop", modlisz się za dusze. Pod Łukowem powstała biblioteka za zmarłych

Utworzony przez hehehehe, 13 listopada 2009 r. o 16:43
nietakmaly napisał:
... Z tego co widzę, to wy się wypłoszyliście. 10- iu na 1 -go i nic... Ja tam obserwowałem z ciekawości jak się to skończy ale widzę, że nie daliście rady. Zmłucił was klijent jak Pudzian Najmana. Należało wam sie. Internetowi kowboje ! A ty jeszcze chciałeś go wciągnąć w dalszą bajerę swoim cukrem a poźniej jeszcze próbowałeś z tego wybrnąć szyderą. (Zciotowałeś ?) Pograżyłeś się ... Hihi ! Lepiej zmień logina.
Niestety nietakmały ! jesteś w błędzie. Mart próbował ale został obity i uciekł z podkulonym ogonem jak kundel, tak jak wielu cieniasów przed nim. Wiedz ty mały że na tym Forum nie pozwolimy żeby się bolszewiki, nawet udające katolików, panoszyły. Każdy zostanie prędzej czy póżniej rozpoznany i skończy tak jak ostatnio ten Mart. No ale próbujcie, próbujcie ! Na zmianę nicka nie licz, zbyt wiele wysiłku włożyłem w wypromowanie tej marki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Niestety nietakmały ! jesteś w błędzie. Mart próbował ale został obity i uciekł z podkulonym ogonem jak kundel, tak jak wielu cieniasów przed nim. Wiedz ty mały że na tym Forum nie pozwolimy żeby się bolszewiki, nawet udające katolików, panoszyły. Każdy zostanie prędzej czy póżniej rozpoznany i skończy tak jak ostatnio ten Mart. No ale próbujcie, próbujcie ! Na zmianę nicka nie licz, zbyt wiele wysiłku włożyłem w wypromowanie tej marki !
Hahaha ! Napluj w morde takiemu, pozwie ze dżdży. Ale gówno. To ja też stad ide. "Wystraszyłem się" Noo... Ale tu straszy ! Uuuuuu...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jest wszyscy widzą. Ale bieda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nietakmaly napisał:
Hehe ! Juz raz tak mowiłes i się okazało, że was spunktował i olał . Z tego co widzę, to wy się wypłoszyliście. 10- iu na 1 -go i nic... Ja tam obserwowałem z ciekawości jak się to skończy ale widzę, że nie daliście rady. Zmłucił was klijent jak Pudzian Najmana. Należało wam sie. Internetowi kowboje ! A ty jeszcze chciałeś go wciągnąć w dalszą bajerę swoim cukrem a poźniej jeszcze próbowałeś z tego wybrnąć szyderą. (Zciotowałeś ?) Pograżyłeś się ... Hihi ! Lepiej zmień logina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nietakmały napisał:
Hahaha ! Napluj w morde takiemu, pozwie ze dżdży. Ale gówno. To ja też stad ide. "Wystraszyłem się" Noo... Ale tu straszy ! Uuuuuu...!
Malutki, czy ty potrafisz napisać coś ponad wklejanie uśmiechniętych mordeczek ? tylko na tyle cię stać ? no wysil się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Niestety nietakmały ! jesteś w błędzie. Mart próbował ale został obity i uciekł z podkulonym ogonem jak kundel, tak jak wielu cieniasów przed nim. Wiedz ty mały że na tym Forum nie pozwolimy żeby się bolszewiki, nawet udające katolików, panoszyły. Każdy zostanie prędzej czy póżniej rozpoznany i skończy tak jak ostatnio ten Mart. No ale próbujcie, próbujcie ! Na zmianę nicka nie licz, zbyt wiele wysiłku włożyłem w wypromowanie tej marki !
Tylko pustak może leżąc z twarzą w rynsztoku dalej ogłaszać samego siebie zwyciezcą. Jakiej marki ? I jak się tu nie śmiać ? Przecież teraz to już tylko przypał. Zmień logina. Po co cokolwiek więcej tłumaczyć jak i tak nic nie kumasz ? Lepiej przeczytaj jeszcze raz cale forum, jeśli nie zrozumiesz to jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze... Niczym się tu nie wykazałeś poza bluzgami, prowokacją ale i to nie za bardzo było udane. Czym ty kogo chciałeś pobić ? Zreszta... Jaka walka ? Przecież tu chodzi o rozmowę a niektórzy sami są wybitni w wychodzeniu na durni. Ja też żegnam, bo tu rzeczywiście straszy... pustką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nietakły napisał:
Tylko pustak może leżąc z twarzą w rynsztoku dalej ogłaszać samego siebie zwyciezcą. Jakiej marki ? I jak się tu nie śmiać ? Przecież teraz to już tylko przypał. Zmień logina. Po co cokolwiek więcej tłumaczyć jak i tak nic nie kumasz ? Lepiej przeczytaj jeszcze raz cale forum, jeśli nie zrozumiesz to jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze... Niczym się tu nie wykazałeś poza bluzgami, prowokacją ale i to nie za bardzo było udane. Czym ty kogo chciałeś pobić ? Zreszta... Jaka walka ? Przecież tu chodzi o rozmowę a niektórzy sami są wybitni w wychodzeniu na durni. Ja też żegnam, bo tu rzeczywiście straszy... pustką.
Nawet nie wiesz, nietakmały, jak się cieszę kiedy takie półgłówki odpowiadają na moje deb***ne wpisy ! Jakim trzeba być dupkiem żeby te bełkoty traktować serio ! Nie masz nic ciekawszego do roboty ? Zobacz jaka piękna zima na dworze, wyjdż na spacer, pojeżdż na sankach, no rusz dupę sprzed komputera ! Strasznie sztywny jesteś ! Powiem ci w sekrecie : mój cel tutaj jest taki żeby NIE DOPUŚCIĆ do żadnej sensownej rozmowy ! Nie ma znaczenia jaki temat ! każdy rozp...lę ! Nie ma zmiłuj ! No spróbuj porozmawiać ze mną o CZYMKOLWIEK ! Nie masz szans !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Nawet nie wiesz, nietakmały, jak się cieszę kiedy takie półgłówki odpowiadają na moje deb***ne wpisy ! Jakim trzeba być dupkiem żeby te bełkoty traktować serio ! Nie masz nic ciekawszego do roboty ? Zobacz jaka piękna zima na dworze, wyjdż na spacer, pojeżdż na sankach, no rusz dupę sprzed komputera ! Strasznie sztywny jesteś ! Powiem ci w sekrecie : mój cel tutaj jest taki żeby NIE DOPUŚCIĆ do żadnej sensownej rozmowy ! Nie ma znaczenia jaki temat ! każdy rozp...lę ! Nie ma zmiłuj ! No spróbuj porozmawiać ze mną o CZYMKOLWIEK ! Nie masz szans !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co pułmusk ? zacytowałeś mnie i co dalej ? może byś dodał coś od siebie ? za głupi ? trudno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Nawet nie wiesz, nietakmały, jak się cieszę kiedy takie półgłówki odpowiadają na moje deb***ne wpisy ! Jakim trzeba być dupkiem żeby te bełkoty traktować serio ! Nie masz nic ciekawszego do roboty ? Zobacz jaka piękna zima na dworze, wyjdż na spacer, pojeżdż na sankach, no rusz dupę sprzed komputera ! Strasznie sztywny jesteś ! Powiem ci w sekrecie : mój cel tutaj jest taki żeby NIE DOPUŚCIĆ do żadnej sensownej rozmowy ! Nie ma znaczenia jaki temat ! każdy rozp...lę ! Nie ma zmiłuj ! No spróbuj porozmawiać ze mną o CZYMKOLWIEK ! Nie masz szans !
Aaahhh.... Duży duży, ok ! Nie chcę już odpowiadać. Jesteś wielgachny i we wszystkim zwyciężasz. Poddaję się. Mimo wszystko jestem pewien że byłoby o czym z Tobą porozmawiać. Za wszystkie przykrości tu wyrzadzone szczerze i bardzo przepraszam pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. Szkoda, że wszędzie musi być między ludzmi głupia nawalanka. Nic, frunę ja ptasio. Czuj się zwycięzcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden napisał:
Aaahhh.... Duży duży, ok ! Nie chcę już odpowiadać. Jesteś wielgachny i we wszystkim zwyciężasz. Poddaję się. Mimo wszystko jestem pewien że byłoby o czym z Tobą porozmawiać. Za wszystkie przykrości tu wyrzadzone szczerze i bardzo przepraszam pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. Szkoda, że wszędzie musi być między ludzmi głupia nawalanka. Nic, frunę ja ptasio. Czuj się zwycięzcom.
Jeden ! nie przeżywaj tak ! nie ty pierwszy, nie ty ostatni ze mną przegrałeś ! a przepraszać nie masz za co bo chyba w nawalance nie uczestniczyłeś ? czy się mylę ? A tak na marginesie : wszelkich bolszewików i innych czerwonych posoborowych wykolejeńców udających katolików będę tu tępić na wszelkie sposoby ! Bez litości ! O tak, czuję siem zwycięzcom ale to gorzki smak - jakbym na zgliszczach jakiejś rudery osiadł... A Święta idą, czas na refleksję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Jeden ! nie przeżywaj tak ! nie ty pierwszy, nie ty ostatni ze mną przegrałeś ! a przepraszać nie masz za co bo chyba w nawalance nie uczestniczyłeś ? czy się mylę ? A tak na marginesie : wszelkich bolszewików i innych czerwonych posoborowych wykolejeńców udających katolików będę tu tępić na wszelkie sposoby ! Bez litości ! O tak, czuję siem zwycięzcom ale to gorzki smak - jakbym na zgliszczach jakiejś rudery osiadł... A Święta idą, czas na refleksję...
Psss... Aż żal. Na prawde nie zajarzyłeś ? Wierzyłem, że jesteś bardziej inteligentny. Nie widzisz co się wokół ciebie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej,żebyśNieWiedział napisał:
...Nie widzisz co się wokół ciebie dzieje.
No co ? Powiedz ! bom chyba ślepy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
No co ? Powiedz ! bom chyba ślepy...
Niestety.... Zeby tylko slepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Wiatr~ napisał:
Niestety.... Zeby tylko slepy.
Ech bidaczku, jaki ty jesteś do bólu przewidywalny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no po prostu rewelacja! Mysle że wszyscy powinni z tego skorzystać! pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol Cz. napisał:
no po prostu rewelacja! Mysle że wszyscy powinni z tego skorzystać! pozdrawiam.
z czego karol ? z czego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł ;] Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki Ochronić nie mógł od "czarnej bezpieki" ochroń nas chociaż od zwałów tej chały o twojej mocy, i potędze chwały... Przed twe ołtarze zanosim błaganie. Za jakie grzechy to pomnikowanie?! Coś Polski nigdy nie wsparł przed upadkiem, Pokarał Tadkiem-toruniowym "tatkiem"! Ten chcąc świat cały w swoją zaprząc sławę, Do polskich nieszczęść swą dołożył sprawę Przed twe ołtarze zanosim błaganie. Wyrzuć stąd "kupców", okaż zmiłowanie! Ty, który pono firmujesz ich cudy Swym miłosierdziem zakrywasz ich brudy Rwą nam miliardy wypocone w znoju Przed ich chciwością - ani dnia spokoju!! Przed twe ołtarze zanosim błaganie. Gdzie twa Opatrzność, gdy krew piją dranie?! Wróć nowej Polsce świetność starożytną Spraw wiary Polan odrestaurowanie; Niech święte gaje znów gęsto zakwitną, I niech szlag trafi Rzymu panowanie! Przed twe ołtarze zanosim błaganie. Okaż swą siłę, pogoń czarne dranie!!! Jeszcze tu wzejdzie jutrznia Światowida Katokapłanów - kijami złomocą Ujdą w niesławie katochwalcy Żyda Za nimi Perun całą zagrzmi mocą! Przed twe ołtarze zanosim błaganie. Wyrzuć tych GŁUPCÓW, okaż zmiłowanie! - - - - - - - - Bo że coś Polskę przez tak długie wieki - jakiś kleszcz jadem kat-niegodziwości Truje, a Polan na Euro-kaleki tu poprzerabiał - nie ma wątpliwości!! Z ziem umęczonych zanosim błaganie zdejm pasożyta, bądź tak dobry, Panie! Krwią naszą zbrzękły, ciągnie odwłok czarny Opuchł krwawicą narodu polskiego Nie myśli odpaść, tedy wieszczę marny koniec narodu przez wieki ssanego! Pełni nadziei w Twoje zmiłowanie błagamy - wyrwij, rozdepcz kleszcza, Panie! Butny i pyszny, nadęty i skąpy Pazerny grosza i tandetnej pompy blichtru, pozłoty, i dźwięku mamony Nasz kleszcz wielebny, krwi nienasycony! Nakarm, niech pęknie, daj długie skonanie Parazytowi, co nas gnębi, Panie! Krwią narodową tuczony się mnoży do głów dziecięcych wbija, że On "Boży"! Stek dyrdymałów, za które płacimy Czy my się kiedyś odeń wyzwolimy? Czy możem liczyć na porządne lanie z ręki Twej, Boże, srogie pokaranie? Czasu mszy świętej pokornie łeb chyli ministrantura śmiga na wyprzódki kierdel jagniątek - raj dla pedofili jest w czym wybierać, nie zbraknie mu trzódki! Katonormalne, że "strzygą i golą" tylko dlaczego dzieci nam pi....lą?! Jeśli to będzie podług Twojej woli sczeźnie, zanim nas zabije anemią chyba, że ktoś mu po łbie przyp....li o ziemię rzuci, nim On - anatemą! Nie ważne, Panie, kto prosi, kto pyta czyś protektorem kato-pasożyta? Za bezmiar zbrodni, których jest powodem nie spada mieczem Twe boskie skaranie Co jest dla ludu widomym dowodem że cię nie było, i nie ma cię, Panie!! Nie masz dowodu nieistnienia Boga Nad fakt... potęgi Kato-Demagoga!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment wywiadu z o.Leonem Knabitem - m.in.nt.pisania blogu Co Ojciec chciałby na koniec powiedzieć swoim czytelnikom? To, co powiedziałem PO: żeby się liczyli ze słowami, żeby szanowali godność drugiego człowieka. Bez względu na to, czy uważają, że będą żyli wiecznie, czy są niewierzący – żeby do końca wiedzieli, że drugi człowiek ma prawo do szacunku. Żeby przedstawiali zarzuty sprawdzone, a nie byle jakie, emocjonalne. Żeby opanowywali emocje, żeby dyskusja była kulturalna. Jeśli jest niekulturalna, napastliwa, często kłamliwa, ma na celu popisywanie się i wyżywanie tylko dlatego, że jest się anonimowym, to niech się taka osoba liczy z tym, że może się przestać liczyć. Nie będzie miała znaczenia, nikt nie będzie jej odpowiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...